Przejdź do treści

Transport Sanitarny

Transport Sanitarny

Firma z wieloletnim stażem oraz doświadczonym personelem pragnie zaoferować swoje usługi w zakresie wszelakiego typu transportów, przede wszystkim transport sanitarny, komfortowym ambulansem.


Świadczymy usługi w zakresie:
– transportu sanitarnego
– transportu medycznego
– transportu na badania/zabiegi/wizyty
– transport wymagający podróży ambulansem

W asyście wraz z pacjentem może podróżować Lekarz, Ratownik Medyczny, Ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, w zależności od wymagań lub stanu zdrowia pacjenta. Zapewniamy podróż komfortowym ambulansem klimatyzowanym/ogrzewanym w optymalnej pozycji – leżącej lub siedzącej. Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby Państwa podróż była sprawna, bezpieczna i przyjemna. Świadczymy usługi na terenie miasta, gminy, kraju, Europy i nie boimy się wyzwań. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy serdecznie do współpracy osoby indywidualne, firmy oraz instytucje.

Oferujemy również zabezpieczenia imprez sportowych, pokazy pierwszej pomocy, wszelkiego rodzaju eventy oraz wydarzenia, gdzie niezbędne jest zabezpieczenie medyczne.

Kontakt

tel: 519-445-627

tel: 515-552-592

email: kontakt@arborbhp.com

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do zapoznania się z całą naszą ofertą, jak też do śledzenia profilu na Facebook

[responsive-slider id=127]

Transport Sanitarny
ARBOR BHP